استخدامکارجویان

اگر شما هم این روزها در لینکدین #opentowork شده‌اید، این مطلب را بخوانید

در حین همه‌گیری کرونا، لینکدین ویژگی “Open to work” را برای کارجویان راه‌اندازی کرد تا کسب‌وکارها بتوانند سریع‌تر از گذشته نیروی مورد نظرشان را از میان افرادی که در جستجوی کار هستند، پیدا کنند.

با این حال این روزها با توجه به اخبار ناراحت‌کننده‌ و شرایط جامعه بسیاری از کسب‌وکارهای بخش فناوری نیروهایشان را تعدیل کرده‌اند؛ همین موضوع باعث شده است بسیاری از دوستان فعال در این زمینه وضعیت پروفایل‌شان را به open to workتغییر دهند.

هر یک از ما با به اشتراک‌گذاری، کامنت و لایک این پست‌ها سعی می‌کنیم کاری کنیم که این افراد بیشتر در معرض دید کسب‌وکارها قرار بگیرند؛ اما کسب‌وکارها چطور می‌توانند کمی به بهبود شرایط فعلی کمک کنند؟

پردازش اطلاعات شتاب، با سال‌ها تجربه در بخش شبکه و خدمات مرتبط با فناوری اطلاعات با بسیاری از این کسب و کارها همکاری یا روابط اجتماعی داشته است. ما با دیدن چنین شرایطی تلاش کرد‌ه‌ایم تا وظیفه خود را در قبال کسانی که سال‌ها همراهمان بودند و دوستان جدیدی که در ادامه راه با ما همراه می‌شوند، انجام دهیم.

ما طی یک سال گذشته تمرکزمان را بیشتر روی ابزارها و پلتفرم‌های منابع انسانی قرار دادیم. امروز برای کمک به دوستانی که در جستجوی کارند، با توجه به شرایط فعلی و ارتباطی با کارفرمایان داریم، تصمیم گرفتیم پلتفرمی را راه‌اندازی کنیم تا کارجویان رزومه خود را در آن آپلود کنند و ما از همین راه بتوانیم آن‌ها را به کسب و کارهای دیگر معرفی کنیم.

سایت جاب آفر، پلتفرم آنلاینی است برای کارجویان و کارفرمایان که هر دو طرف می‌توانند رزومه‌ها و آگهی‌های شغلی‌شان را به صورت رایگان در آن‌جا آپلود کنند و چنانچه کارفرمایان نیاز به ارزیابی کارجویان دارند با سرعت بیشتر و بدون دانش تخصصی، نیروهای فنی را بسنجند.

برای ورود به سایت می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید:

علاوه‌براین ما با ایمیل cv@joboffer.ir نیز همراهتان هستیم تا با دریافت رزومه شما، مسیر استخدام کارجویان را تسهیل کنیم.

به امید روزهای روشن آینده 😊

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا